Specjalizujemy się w usługach gięcia i walcowania

gięcie rur
walcowanie rur

Profesjonalne gięcie rur dla firm

Gięcie rur i profili dla klientów z Wrocławia i okolic

Elementy gięte w wielu przypadkach są nie tylko efektowne, ale również stanowią jedyną możliwość realizacji założeń konstrukcyjnych. Im bardziej skomplikowany projekt, tym większe znaczenie nabiera precyzja wykonania, a z nią również cena usługi.

Gięcie rur to usługa popularna, jednak nie wszystkie firmy radzą sobie z tym procesem. Dla znaczącej większości nich poważne ograniczenie stanowi dostępność kamieni na różne średnice, ale także umiejętność gięcia bez zniekształceń. BG Technology w większości przypadków radzi sobie z nawet z najbardziej nietypowymi zleceniami.

Gięcie rur w BG Technology

Firma od początku postawiła na obróbkę metalu. Park maszynowy rozwijano dynamicznie i konsekwentnie, dlatego dziś zakład może zaoferować klientowi gięcie rur o średnicach od 16 do 100 milimetrów. I nie muszą to być elementy wyłącznie stalowe. Nowoczesne giętarki profesjonalnie poradzą sobie również z aluminium i stalą nierdzewną.

BG Technology posiada giętarki sterowane numerycznie. Projekt zlecenia tworzony jest przy pomocy programu graficznego, który uwzględnia wszystkie parametry materiałowe i technologiczne, a następnie dane te trafiają do sterowanych elektronicznie giętarek. Taka realizacja zlecenia zapewnia powtarzalność wymiarową całej partii oraz minimalizuje czas wykonania projektu, a to pozwala obniżyć cenę.

Automatyzacja sterowania maszynami pozwoliła zredukować koszty związane z ich obsługą. Jednocześnie numeryczne giętarki zapewniają niezmiennie precyzję wykonania na niedostępnym do tej pory poziomie. Gięcie rur w BG Technology przeprowadzane jest profesjonalnie. W efekcie finalny produkt jest wolny od garbów, skaz i osłabień.

Cena tak wysokiej jakości otrzymanego produktu ściśle zależy od najdrobniejszych szczegółów zlecenia. Każde wyceniane jest indywidualnie po analizie materiału, z którego ma zostać wykonany projekt. Istotnym czynnikiem jest także średnica giętych rur, liczba zagięć i ich parametry. Nowoczesny park maszynowy BG Technology zapewnia realizację nawet bardzo nietypowych konstrukcji z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Zakład na bieżąco przeprowadza próby technologiczne swoich wyrobów.

Im większe zlecenie, tym niższa cena jednostkowa dla naszego klienta. Związane jest to z produkcją taśmową, która nie wymaga nieustannego przezbrajania maszyny. Komputeryzacja procesu pozwala na znaczącą redukcję kosztów w przypadku dużych ilości elementów. Cena maleje, lecz jakość pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie

walcowanie profili

Profesjonalne gięcie rur dla firm z Wrocławia i okolic.

Zapytaj o ofertę