Specjalizujemy się w usługach gięcia i walcowania

gięcie rur
walcowanie rur

Usługowe gięcie rur

Profesjonalne gięcie rur dla firm z Warszawy i okolic

Obróbka metali z najwyższą jakością możliwa jest tylko i wyłącznie przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Zadania tak trudne, jak gięcie rur, mogą perfekcyjnie wykonać tylko wykwalifikowani specjaliści. Takie standardy zapewnia firma BG Technology.

Zakład od początku swojego istnienia zajmuje się wyłącznie obróbką metali. Inwestycje w nowoczesne maszyny szybko zaowocowały powstaniem profesjonalnego i nowatorskiego zaplecza sprzętowego. To lokuje firmę w ścisłej czołówce polskich zakładów obróbki metalu.

Maszyny go gięcia rur

BG Technology posiada giętarki sterowane numerycznie. Zapewniają one bardzo dużą dokładność wymiarową gotowych elementów. Raz zaprogramowane, są w stanie wykonać dowolną ilość detali bez konieczności częstej kalibracji. Przekłada się to na szybkość realizacji zlecenia oraz niską cenę.

Dzięki precyzyjnym maszynom BG Technology oferuje gięcie rur o średnicach od 16 aż do 100 milimetrów. Gięte rury nie posiadają garbów i zniekształceń.

Nietypowe gięcie rur

Nowoczesny park maszynowy, obsługiwany przez wysokiej klasy specjalistów, pozwala BG Technology zaoferować swoim klientom możliwość gięcia rur nie tylko stalowych lecz także nierdzewnych czy aluminiowych i to w bardzo nietypowych kształtach.

Proces mechanicznej obróbki materiału poprzedza etap wykonywania projektu, na poziomie którego ustalane są wszelkie parametry zlecenia. Uwzględniają one rodzaj materiału, jego średnicę, liczbę gięć, ostateczny kształt detalu. Na ich podstawie programowane są numeryczne giętarki.

Najwyższa jakość, konkurencyjna cena

Tak skomplikowane gięcie rur zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo gotowego elementu. BG Technology na bieżąco przeprowadza próby technologiczne. Zapewnia to spełnienie najwyższych standardów w całej partii produkcyjnej, jednocześnie niwelując skazy czy osłabienia materiału.

Ceny oferowane przez BG Technology zawsze były bardzo konkurencyjne. Każde zlecenie kosztorysowane jest indywidualnie w zależności od specyfikacji. Przy dużych partiach BG Technology mocno obniża koszt wykonania usługi, a niezależnie od wielkości produkcji, firma dokłada wszelkich starań, aby zrealizować zamówienie jak najszybciej.

walcowanie profili

Profesjonalne gięcie rur dla firm z Warszawy i okolic.

Zapytaj o ofertę