Specjalizujemy się w usługach gięcia i walcowania

gięcie rur
walcowanie rur

Usługowe gięcie rur i profili

Współpracujemy z firmami ze Szczecina i okolic

Świadczymy profesjonalne gięcie rur dla firm z wielu branż. Rury gięte są ważnymi elementami konstrukcji wielu produktów. Pomagamy producentom krzeseł w produkcji stelaży metalowych, producentom części samochodowych, producentom hal i wielu innych sektorów gospodarki.  W BG Technology stawiamy na precyzję gięcia i sprawną obsługę każdego zlecenia, dlatego wprowadziliśmy ISO 9001:2015. Oferujemy gięcie rur w średnicach 16-100 mm.

Gięcie rur na nowoczesnych giętarkach i przy udziale doświadczonych specjalistów powoduje, że nasze detale nie posiadają zniekształceń i osłabień.

Profesjonalne gięcie rur

Nieustannie rozwijamy swój park maszynowy, aby sprostać Państwa wymaganiom. Giętarki sterowane są numerycznie, co minimalizuje koszty gięcia i zapewnia niezmienną precyzję każdego elementu z partii. Maszyny dysponują wyższą mocą niż standardowe giętarki, dlatego podejmujemy się również zleceń, które dla konkurencji są zbyt skomplikowane.

W BG Technology staramy się sprostać każdemu projektowi, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się to mocno skomplikowane. Nasi partnerzy biznesowi doskonale wiedzą, że można na nas liczyć, ponieważ dbamy o terminowość dostaw oraz gięcie w pełni zgodne z rysunkiem technicznym.

Każdy projekt wstępnie przygotowywany jest przez program graficzny uwzględniający wszystkie parametry zlecenia. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiej jakości i precyzji praktycznie na każdym etapie realizacji. Po analizie, całość trafia do sterowanych numerycznie giętarek, które poradzą sobie z najbardziej wymyślnym projektem.

Firma postawiła na rozwój parku maszynowego, który pozwolił znacząco obniżyć koszty produkcji, a co za tym idzie cenę dla klientów. Zapraszamy klientów ze Szczecina i okolic do kontaktu.

walcowanie profili

Profesjonalne gięcie rur i profili.

Zapytaj o ofertę