Specjalizujemy się w usługach gięcia i walcowania

gięcie rur Poznań
walcowanie rur

Profesjonalne gięcie rur dla firm

Gięcie rur Poznań i okolice

Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce metali. Nasza oferta obejmuje gięcie rur, płaskowników, profili oraz prętów, a także walcowanie, spawanie, toczenie czy frezowanie.  Rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam wykonywać usługi z niezwykłą precyzją.

BG Technology posiada zaawansowane technicznie numerycznie sterowane giętarki CNC. Digitalizacja procesów sterowania tymi urządzeniami pozwoliła zredukować czas obsługi maszyn, a co za tym idzie znacząco obniżyć koszty realizacji zleceń.Obrabiamy rury stalowe, aluminiowe i nierdzewne o średnicach od 16 do 100 milimetrów.

Precyzyjna obróbka elementów możliwa jest dzięki dużej wydajności naszych giętarek. Dysponują one mocą o wiele większą niż urządzenia powszechnie wykorzystywane przez konkurencję. Gięcie rur w BG Technology jest nie tylko równomierne, ale również bezpieczne dla obrabianego metalu.
Detale na bieżąco poddajemy próbom technologicznym, aby zachować jednolitą, wysoką dokładność, ale również estetykę gotowego elementu.

Zapraszamy firmy z Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego do współpracy. Nasz park maszynowy znajduje się w Bydgoszczy. Działamy na terenie całej Polski.

 

Czas i koszt realizacji
Nieustannie staramy się skrócić czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum. Nigdy jednak nie realizujemy tego celu poprzez obniżenie jakości czy precyzji wykonania elementu.

Projekty wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę materiał oraz sposób realizacji zlecenia. Zastosowanie giętarek numerycznych pozwoliło znacząco zredukować nasze koszty produkcji, co przełożyło się na obniżki cen dla klienta. Podczas realizacji większych zleceń udzielamy dodatkowych rabatów.

Proces gięcia rur zawsze poprzedzony jest etapem planowania, przeprowadzanym w dedykowanym programie komputerowym, który analizuje założenia projektu i właściwości fizykomechaniczne materiału. Następnie system programuje elektroniczne sterowane giętarki, które odkształcają rury w odpowiedni sposób tak, aby możliwe stało się zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

Nietypowe projekty
Nowoczesny i zaawansowany park maszyn, obsługiwany przez doświadczonych specjalistów, pozwala nam wykonywać zupełnie nietypowe projekty, które przerastają możliwości techniczne konkurencji.

gięcie rur stalowych

Profesjonalne gięcie rur dla firm z Poznania i okolic.

Zapytaj o ofertę