Specjalizujemy się w usługach gięcia i walcowania

gięcie rur
walcowanie rur

Profesjonalne gięcie rur dla firm

Gięcie rur Łódź i okolice

Realizacja zamówienia zgodna z projektem
W pierwszej fazie realizacji zamówienia powstaje projekt zlecenia, który uwzględnia czynnik takie jak właściwości fizyczne materiału rury oraz poszczególne zagięcia. Dzięki profesjonalnym giętarkom BG Technology oferuje wykonanie projektu z rur o średnicach od 16 do 100 milimetrów wykonanych nie tylko ze zwykłej stali lecz również nierdzewnej i aluminium. W drugiej fazie surowy materiał trafia na halę produkcyjną.

Gięcie rur w BG Technology
Jesteśmy firmą, która od początku swojej działalności zajmuje się obróbką metalu. Obecnie świadczymy również usługi toczenia, frezowania, walcowania i spawania, choć naszą główną działalnością jest gięcie rur. Kluczowymi maszynami w parku BG Technology są numerycznie sterowane giętarki CNC. Obie ich osie są napędzane silnikami o mocach dużo większych niż standardowe. Zapewnia to równomierne zagięcie, bez nadwyrężania elementu.

Zapraszamy klientów z Łodzi oraz całego województwa łódzkiego do współpracy. Nasz park maszynowy zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Obsługujemy firmy z całej Polski.

Gięcie rur wymaga precyzji
Usługi w zakresie gięcia rur to specyficzna usługa, która wymaga  precyzyjnego zaplanowania produkcji.  Niezbędny jest specjalistyczny park maszynowy oraz duże doświadczenie ekipy.  Wbrew pozorom gięcie rur nie jest prostym procesem, mimo że techniki wyginania metalowych prefabrykatów są znane od dawna. W BG Technology zwracamy uwagę na precyzję.

Sterowanie komputerowe giętarek gwarantuje uzyskanie precyzji na poziomie ułamków milimetrów. Siła urządzenia dobierana jest w zależności od materiału i docelowego kształtu. Wszystko to gwarantuje wysoką jakość, która regularnie kontrolowana jest podczas prób technologicznych przeprowadzanych w BG Technology.

Koszty usługi
Precyzyjne gięcie rur wymaga indywidualnej analizy każdego projektu.  Usługa wyceniana jest każdorazowo na podstawie szczegółów technicznych zlecenia. Dbamy o konkurencyjność cen. Zastosowanie giętarek numerycznych pozwoliło skutecznie obniżyć koszty produkcji,

Dodatkowo przy seryjnych zamówieniach stosujemy bardzo atrakcyjną dla zleceniodawcy politykę rabatową. Zapraszamy do skorzystania z oferty gięcia rur w BG Technology.

gięcie rur stalowych

Profesjonalne gięcie rur dla firm z Łodzi i okolic.

Zapytaj o ofertę